HAKKIMIZDA 

1978 yılında İstanbul Karaköy'de ‘’ONURTAŞ’’ ünvanı ile toptan demir ticaretine başlayan firmamız, daha sonraki yıllarda ürün yelpazesini ve ticaret kapasitesini arttırarak ‘’Onurtaş Ticaret ve Demir Sanayi Anonim Şirketi’’ olarak sektörde öncü firmalardan biri olmuş ve piyasaya yön vererek, devam etmektedir.

1994 yılından itibaren İstanbul Kartal yerleşkesine taşınan firmamız, ticaret hayatında tanınan, güvenilen ve ismi gibi onurlu bir firma olarak piyasada yerini sağlamlaştırmıştır. 2009 yılından itibaren ise Kocaeli Çayırova yerleşkesinde ürün yelpazesine çelik hasır üretimini ekleyerek devam etmektedir. Firmamız, inşaat demirlerinin yanında üretimini yaptığı hasır çelikleri; damperli tır filosu ile şantiye teslimi hizmet vermektedir. Onurtaş Ticaret ve Demir Sanayi Anonim Şirketi yılların getirdiği deneyim ve güven ile inşaat sektöründe başı çeken firmalardan birisidir. Ticarette Onurtaş A.Ş. için güven esastır.

ONURTAŞ ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi’nin gözden geçirmekte, doğrulamakta ve sürekli iyileşme faaliyetlerini her süreçte uygulamaktadır.

Firmamızın sahip olduğu ''Kalite ve Uygunluk'' belgelerini ve üretim standartlarını ‘’Kalite sertifikaları’’ ve ‘’Teknik Bilgiler’’ bölümlerinden ulaşabilirsiniz.