1978 yılında İstanbul Karaköy'de Onurtaş ünvanı ile toptan demir satışına başlayan firmamız, daha sonraki yıllarda ürün yelpazesini ve ticaret kapasitesini arttırarak Onurtaş Ticaret ve Demir A.Ş. olarak sektörde öncü firmalardan biri olmuş ve iş hayatında devam etmektedir.

   1994 yılından itibaren Kartal'a taşınan firmamız, ticaret hayatında tanınan ve güvenilen onurlu bir firma olarak piyasada yerini sağlamlaştırmıştır. 2009 yılından itibaren de Şekerpınar yerleşkesindeki fabrikamızda çelik hasır ve etriye imalatı yanı sıra filmaşin, ince ve kalın nervürlü inşaat demirleri, projeye uygun kesimli demirlerin ticareti mevcuttur. Firmamız, 12 adet damperli tır filosu ile şantiye teslimi hizmet vermektedir. Onurtaş yılların getirdiği deneyim ve güven ile inşaat sektöründe başı çeken firmalardan birisidir. Ticarette Onurtaş için güven esastır.

KALİTE POLİTİKAMIZ

  • Çelik Hasır imalatında; sektörün ihtiyaçlarını algılamak ve imalatı en ekonomik şekilde gerçekleştirmek amacıyla, yasalar, yönetmelikler ve bağlı olduğumuz standartlar çerçevesinde faaliyet göstermektir.
  • Gelişim odaklı bir anlayışla, tüm çalışanlarımızın, Kalite Politikamızı sahiplenmesini sağlayarak, çalışmalarımızla müşteri memnuniyetini üst düzeyde tutmaktır. Müşteri Odaklı bir firma olmak.
  • Kalite Yönetim Sistemini çelik hasır imalatını sürekli iyileştirmek, geliştirmek ve bu amaca yönelik  kaynakların teminini sağlamaktır.
  • Çalışanlarımızı sürekli eğiterek; bilgi birikimlerine ve kişisel gelişmelerine katkıda bulunmaktır.

 

 

ONURTAŞ ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi’nin gözden geçirmekte, doğrulamakta ve sürekli iyileşme faaliyetlerini her süreçte uygulamaktadır.

Firmamızın sahip olduğu ''Kalite ve Uygunluk'' belgelerini sayfanın sağ tarafında bulunan bölümden edinebilirsiniz.